Tvorba e-shopu úplně od začátku.

Tvorba kompletního e-shopu od začátku na systému shoptet. Úprava grafiky, tvorba bannerů, napojení na všechny nutné služby (Heureka, Zboží, Platební brána). Tvorba kampaní v Google a na Facebooku.

Tvorba dárkového balení

Návrh a realizace atraktivního balení pro Vánoční dárkové sady s ohledem na cenovou rentabilitu a dostupnost. Tvorba dárkových sad na základě dostupného sortimentu obchodu a marketingového výzkumu mezi zákazníky.

Návrh atraktivního balení pro Vánoční dárkové sady
Tvorba dárkových sad na základě dostupného sortimentu obchodu a marketingového výzkumu mezi zákazníky.

Tvorba kampaní v Google a na Facebooku.

Výrazná Facebook kampaň, kdy se nám podařilo dosáhnout výsledku PNO 10,1% ve Vánočním období. Což bylo o 5% pod očekáným výsledkem PNO a 10% pod limitním. V případě propagace v Google Nákupech, se jednalo dokonce o 9% PNO. To znamená, že průměrně byl náklad na každých prodaných 100 korun pouze 10 Kč za reklamu. Odlišením od konkurence, marketingovou analýzou a správnou strategií, se nám podařilo dosáhnout velmi slušných výsledků. A to v období Vánoc, kdy jsou reklamy výrazně dražší a konkurence je vysoká. Jediným omezením bylo zboží, kdy se nám podařil vyprodat, jak sklad obchodu, tak i sklad distributora.

Návrh a výroba zboží na doplňkový prodej.

Návrh a tisk produktů pro navýšení prodeje o vánocích, tak aby zákazníci měli chuť trička nosit, i když obsahuje reklamu na konkrétní obchod.